Çift Katlı Prefabrik Ev

  • Çift Katlı Prefabrik Ev

    Prefabrik konutlar, oldukça geniş seçenekler barındıran ve prefabrik yapı sektörü içerisinde tercih edilen yapılar.

    Çift katlı konutlar aile için kullanıma oldukça uygundur, büyük bir rahat içerisinde kullanabilirsiniz. 30 metrekare ile başlayan Çift katlı prefabrikler, 100-150 metrekare alana kadar üretilebilmektedir. Küçük bir alana sahip olmasına rağmen oldukça fonksiyonel özellikleri bünyesinde barındırabilen tek katlı konut seçenekleri ile, ısı ve ses yalıtımının son derece kaliteli olduğu farklı dış cephe özellikleri kullanılabilir. Kapı ve pencere sistemleri ile son derece güvenilir ve sıcak bir ortam oluşturulabilir.

    Çift katlı prefabrik konutların malzeme ve parça üretim süreci ve sonrasında yapılan montajı oldukça kısa süreler almaktadır. Model ve özelliklere tamamen karar vermenizden sonra kısa bir süre içerisinde montaj tamamlanır ve prefabrik konutunuz kullanıma hazır hale gelebilir.Kaliteli tasarımlar içeren prefabrik yapılar giderek daha da ilgi odağı olmuştur. Modern çizgiler ve ileri teknoloji sayesinde çalışan firma sahipleri rahatlıkla istediğinizi anında getiriyor. Rahat ve kolay bir yaşam için bu evleri tercih etmelisiniz. Depreme dayanıklı olan evlerin bahçeleri daima hayatınızı hareketlendirecektir. Müşterinin kendi isteğine göre ortaya çıkan evler istenildiği zamanda değiştirilme özelliğine sahiptir. 

    Bu evler sayesinde hem bütçenizi koruyacak, hem de rahatlıkla yaşamın keyfini çıkartacaksınız. Yazlık bölgelerde dilediğiniz gibi bir eve sahip olmak için iyi bir fırsattır. 

Ürünlerimiz